Chocolate jewel

Main Content

Douglas

Chocolate Jewel - Douglas Choc Jewel Chaseland´s

Douglas je věrný pes, který se stará o svou smečku. Miluje svojí smečku do které patří. Dougles je pan pes, u kterého je na vzhledu už vidět, že je to vyjímečný labrador. Douglas je junior šampion české republiky i šampion v dospělích psech. Má lovecké i všestranné zkoušky.

Douglas je rád v pohybu. Rád se chodí venčit do přírody, protože nerad zažívá nudu. Je to hodný pes, který se teď stará o svého přírůstka Shirley. Již mu bude v květnu 2019 osm let. Bude z něj labradorský veterán, ale v pohybu je tak dobrý, že by mu lidé nehádali ani polovinu.

Lidé i psi z něj mají respekt, ale je to veselý a hodný pes.

Shirley

Anne Shirley, je roční štěně ve které proudí pohodová linie. Je to nová naděje našeho chovu. Rádi bychom ji umožnili, projít základní výcvik s loveckými zkoušky a uchovnit.

Douglas

Pes Douglas, je užasný kamarád do nepohody. Nejraději je, když může být v pohybu. Nevadí mu být zaměstnaný v revírech, ale i jako doprovod, při procházkách páníčků.

Anastazie

Stázinka vždy byla a je naše nejposlušnější fenka, která má v genech smysl pro poslušnost a lov. Vždy za odvedenou práci chce jen dobrotu a pohlazení.

Amálka

Amálka byla i v 16 letech alfa samice našeho psího rodu. V loni se stala nejstarší žijící labrador v České republice a byla do 14 let nejlepší hlídač naší rodiny. Měla úspěchy při výcviku obranny.

LABRADORSKÝ RETRÍVR: Původní forma plemene se nazývala Small Water Dog (malý vodní pes). Labradorský retrívr vstoupil do dějin jako pes kanadských rybářů, který přináší rybami obtěžkané sítě. V současnosti je nejpopulárnějším plemenem na světě. Jeden z prvních milovníků tohoto plemene, hrabě z Malmesbury, jim dal jméno labradorští retrívři. Labrador má vyrovnanou povahu, a tak se používá k obtížným pracem, jako je vodění nevidomých, hledání drog na letištích a nebo jako záchranářský pes.