Chocolate jewel

Main Content

štěňátka

Chocolate Jewel - chovná stanice čokoládově hnědých labradorů

Prioritou je odchovat zdravá štěňátka podle pravidel ČMKU.

Štěňátka jsme v naší chovné stanici měli dvakrát. Prvně se narodila 14.5.2006 od Anne Amelie Chaselad´s. Štěňata se jmenovala: Aksamit, Anne Ambrosie, Anne Julie, Anne Ayashee, Anne Arlet, Anne Anastazie

Druhý vrh jsme měli od Anne Anastázie CHocolate Jewel 23. května 2011 od Anne Anastazie Chocolate Jewel. Štěňata se jmenovala: Douglas, Dafne Daniela, Darling Daisy, Dancing Dolly, Donna Dejavu, Darlen Derrya

Douglase jsme nechávali připouštět víckrát. S 50% úspěšností štěňátka byla a naposled jsme si nechali Shirley.

Shirley

Anne Shirley, je roční štěně ve které proudí pohodová linie. Je to nová naděje našeho chovu. Rádi bychom ji umožnili, projít základní výcvik s loveckými zkoušky a uchovnit.

Douglas

Pes Douglas, je užasný kamarád do nepohody. Nejraději je, když může být v pohybu. Nevadí mu být zaměstnaný v revírech, ale i jako doprovod, při procházkách páníčků.

Anastazie

Stázinka vždy byla a je naše nejposlušnější fenka, která má v genech smysl pro poslušnost a lov. Vždy za odvedenou práci chce jen dobrotu a pohlazení.

Amálka

Amálka byla i v 16 letech alfa samice našeho psího rodu. V loni se stala nejstarší žijící labrador v České republice a byla do 14 let nejlepší hlídač naší rodiny. Měla úspěchy při výcviku obranny.

LABRADORSKÝ RETRÍVR: Původní forma plemene se nazývala Small Water Dog (malý vodní pes). Labradorský retrívr vstoupil do dějin jako pes kanadských rybářů, který přináší rybami obtěžkané sítě. V současnosti je nejpopulárnějším plemenem na světě. Jeden z prvních milovníků tohoto plemene, hrabě z Malmesbury, jim dal jméno labradorští retrívři. Labrador má vyrovnanou povahu, a tak se používá k obtížným pracem, jako je vodění nevidomých, hledání drog na letištích a nebo jako záchranářský pes.